Atsakykite į greituosius klausimus

icons_pollsUžpildyk Greitąją apklausą ir pelnyk papildomų taškų. Mus domina tavo nuomonė beveik apie viską: politiką, pramogas, sportą, kainas ir t.t. Kartu išsiaiškiname, kuris politikas, automobilio markė, pramogų pasaulio atstovas, sportininkas yra pats populiariausias!

Atlikti Greitąją apklausą gali Tau patogiu metu. Kiekvieną kartą, kai atsakai, į savo sąskaitą gauni 3 papildomus taškus bei padidini savo galimybes prizo lošime. ManoNuomone.lt pasilieka teisę naudoti apibendrintus greitosios apklausos rezultatus. Mes neperduodame asmeninės informacijos tretiesiems asmenims.

 

Dalyvauji prizo lošime

Dalyvaudamas Greitojoje apklausoje gali laimėti 50 eurų vertės „Tiketa“ dovanų čekį, už kurį gali aplankyti tave dominantį koncertą ar miuziklą, eiti į teatrą, kiną ar sporto renginį. Dovanų čekius galima panaudoti perkant bilietus į renginius „Tiketa“ tinklo parduotuvėse ir internetinėse svetainėse.

 

Dėmesio
Mes nesiunčiame Tau kvietimų dalyvauti greitojoje apklausoje. Norėdamas dalyvauti, apsilankyk mūsų portale ManoNuomone.lt. Greitąją apklausą paprastai rasi portalo dešinėje pusėje. Siekdami objektyvumo, vienam vartotojui dalyvaujant Greitojoje apklausoje taikome dienos limitą – 5 pasirinkimus.