Kviečiami taškus skirti paramai

Kviečiame savo taškais prisidėti prie visų mūsų bendros gerovės. Savo taškais galite paremti šias labdaros organizacijas.


Organizacija, dirbanti dėl vaikų

Organizacija „Save the Children“ yra pasaulyje pirmaujanti nepriklausoma organizacija, dirbanti dėl vaikų ir vaikams. Visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“ – tai 1991 m. Lietuvoje įkurta nepolitinė, nevyriausybinė ir nereliginė, už vaiko teises kovojanti organizacija, šiuo metu turinti 21 struktūrinį padalinį 20 Lietuvos miestų ir rajonų. Organizacijos vizija - pasaulis, kuriame kiekvienam vaikui suteikta teisė į išlikimą, apsaugą, vystymąsi ir pilnavertį gyvenimą. Organizacijos misija - dėti visas pastangas, kad pasaulyje keistųsi požiūris į vaikus; siekti kiek galima greitesnių ir ilgalaikių pokyčių jų gyvenime.
www.gelbekitvaikus.lt

Gyvūnų globos organizacija

Lesė” yra viena didžiausių savanoriškų gyvūnų globos organizacijų Lietuvoje, kuri užsiima: gyvūnų gelbėjimu ir laikina globa; sterilizacijos finansavimu ir vykdymu (įskaitant „Pagauk-Sterilizuok-Paleisk” laukinėms katėms); naujų namų paieška gyvūnams (gyvunugloba.lt); visuomenės švietimu.

Organizacijos pagrindinis tikslas yra humaniškais būdais sumažinti beglobių gyvūnų skaičių Lietuvoje ir stabdyti žiaurų elgesį su gyvūnais, sukuriant efektyvią gyvūnų gelbėjimo sistemą ir šviečiant visuomenę gyvūnų globos klausimais. Organizacija yra finansuojama tiktai iš rėmėjų aukų – organizacija negauna jokio valstybės finansavimo ir neima mokesčių už paslaugas. Organizacijos pagrindą sudaro be atlygio dirbantys savanoriai.

www.lese.lt

Atkreipiame dėmesį į tai, kad savo turimus taškus galite iškeisti į paramą abiems organizacijoms ištisus metus, o visi sukaupti pinigai organizacijoms yra pervedami 2 kartus per metus (birželio ir gruodžio mėn.).