Prisijunkite prie portalo ManoNuomone.lt!

Registruokitės su savo elektroninio pašto adresu ir dalyvaukite apklausoje! Po sėkmingos registracijos mes atsiųsime Jums pasiūlymų ir apklausos saitą. Baigus pildyti klausimyną, Jums bus skirta taškų. Gautus taškus galima keisti į prizus arba paslaugas. Be to, automatiškai dalyvaujate mūsų loterijoje.

Prisijunkite arba Registruokitės

Dalyvavimas mūsų apklausose yra visiškai nemokamas ir galite bet kuriuo metu nustoti atsakinėti į klausimus. Garantuojame, kad Jūsų suteikta informacija bus laikoma konfidencialia. Informacija, kurią pateikėte atsakydami į apklausos klausimus, niekada nebus naudojama su Jūsų asmens duomenimis. Jūsų kontaktinės informacijos niekada neparduosime ir neperduosime įmonėms, kurių tiesiogiai nevaldome.

 

Keiskite gautus taškus į įvairius prizus ir paslaugas!

Už dalyvavimą apklausoje Jūs gausite taškų, kurie gali būti keičiami į įvairius prizus. Pavyzdžiui, už taškus galite gauti įvairių prekių parduotuvėse Maxima, VAGA knygynuose un iki, pirkti bilietus į kiną, koncertą arba teatrą, dalyvauti Latvijas Loto loterijoje. Taip pat turite galimybę aukoti savo taškus labdarai. Paprastai pirmąjį prizą galima pasirinkti jau po 2–4 apklausų.

Sužinokite, kokių prizų galima gauti!.

 

Automatiškai dalyvaujate įvairiose loterijose.

Mūsų loterijoje galite laimėti įvairių prizų, įskaitant elektroniką, keliones, bilietus ir daug kitų puikių dalykų. Kiekvienas atsakymas į apklausos klausimus padidina Jūsų tikimybę laimėti!

Skaitykite loterijos nuostatas čia:.