Dalyvauk Didžiajame lošime

osale_suurloosisKiekvienų metų pabaigoje ManoNuomone.lt rengia didelę loteriją, kurioje dalyvauja visi per metus Jūsų surinkti loterijos bilietai. Kuo daugiau bilietų, tuo didesnė tikimybė laimėti. Net jei laimėjote apdovanojimą vienoje iš ankstesnių loterijų, rengtų per metus, Jūsų dalyvavimas didžiojoje loterijoje garantuojamas automatiškai.

Už kiekvieną apklausą, kurioje dalyvaujate, gausite taškų, taip pat loterijos bilietų, su kuriais galima loterijoje lošti ištisus metus. Šie bilietai automatiškai dalyvauja didžiojoje metų loterijoje. Loterija vyks vasario mėnesį, kai visos praėjusių metų apklausos jau užbaigtos. Pagrindinis laimėtojas bus paskelbtas internete, ManoNuomone.lt, ir mes su juo susisieksime el. paštu.

 

2017-ųjų metinis laimėjimas – kelionė, kurios vertė 600 eurų!

reis_1Ką pasirinktumėte – degintis Pietų saulėje, atsivėsinti Alpių sniegynuose ar praleisti atostogas mieste? Pasirinkimas yra Jūsų rankose – keliaukite, kur ir kada tik norite. Vienas nugalėtojas gaus Novaturas čekį, kuriuo galima mokėti tiek už lėktuvo bilietus, tiek už nakvynę viešbutyje.

reis_4Visi dalyviai, kurie pastaruoju metu dalyvavo bent vienoje apklausoje, turės galimybę laimėti 600 eurų vertės Novaturas kelionių organizatoriaus čekį. Čekio galiojimo laikas – net 5 metai nuo įforminimo momento. Su čekiu galima apmokėti bet kokią kelionių organizatoriaus paslaugą bet kurioje Novaturas prekybos vietoje Latvijoje. Čekį galima padovanoti. Jei visa čekio suma nepanaudojama iš karto, už likusią sumą (ne mažiau kaip 10 eurų) išrašomas naujas čekis, kurį galima naudoti mokant už kitą kelionę. Už kiekvieną apklausą gaunate bilietą dalyvauti metiniame lošime. Kuo daugiau apklausų dalyvausite, tuo didesnė tikimybė laimėti. Lošimas vyksta vasario mėnesį, kai visos praėjusių metų apklausos yra užbaigtos. Su laimėtoju susisieksime asmeniškai registruotu el. pašto adresu