Laimėk mūsų loterijose

icons_lotteriesBeveik po kiekvienos apklausos organizuojame lošimus, kurių laimėtojai gauna prizus. Apklausos pradžioje pranešame, ar už tai gausi taškus ar dalyvausi lošime. Taip pat pateikiame aprašymą tų prizų, kuriuos gali laimėti. Kai kuriose loterijose dalyvauji daugiau, nei su vienu bilietu.

 

Dabar aktyvios loterijos:

L312 - Metinis laimėjimas 2020 – Laimėk 300 Eurų prizą!

Visi dalyviai, dalyvavę bent vienoje apklausoje 2020 m., gali laimėti 300 Eurų piniginį prizą. Lėšos bus pervestos į laimėtojo banko arba „Paypal“ sąskaitą.

L311 - Tiketa 2019

Dalyvaudami loterijoje galite laimėti 50 eur vertės TIKETA dovanų kortelę, kurią iškeisite į bet kurio TIKETA platinamo renginio bilietus.

L303 - Pasirūpinkite savo sveikata ir grožiu

Dalyviai galės laimėti prabangų poilsį centruose„Sugihara“ arba „East Island Spa“, kuriuose nugalėtojas galės pasirinkti SPA ir grožio paslaugų už 150 eurų. Pasinaudokite proga skirti laiko savo sveikatai ten, kur vertinami laikas, ramybė ir gerovė.

L310 - Metinis laimėjimas 2019 – kelionė, kurios vertė 600 €!

Dalyvauk apklausose, kaupk metinės loterijos bilietus ir galbūt Tu būsi tas laimingasis, kuriam atiteks 600 € vertės Makaliaus dovanų kuponas!

L308 - Metinis laimėjimas 2018 – kelionė, kurios vertė 600 €!

Dalyvauk apklausose, kaupk metinės loterijos bilietus ir galbūt Tu būsi tas laimingasis, kuriam atiteks 600 € vertės Makaliaus dovanų kuponas!
Loterijos laimėtojas: Daiva M. iš Vilkaviškio

Kad galėtum peržiūrėti savo loterijos bilietus turi būti prisijungęs.

 

Prisijunkite arba Registruokitės