PARAMA

Portalas manonuomone.lt suteikia galimybę skirti pinigus paramai. Savo taškus, sukauptus portale manonuomone.lt, galite skirti labdaros organizacijoms. Šiuo atveju Jūsų taškais bus konveruoti į pinigus ir prisidės prie Jūsų pasirinktos organizacijos labdaringos veiklos vystymo. Kartu kurkime savo ir aplinkinių gerovę.


Gelbekit Vaikus

Organizacija „Save the Children“ yra pasaulyje pirmaujanti nepriklausoma organizacija, dirbanti dėl vaikų ir vaikams. Visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“ – tai 1991 m. Lietuvoje įkurta nepolitinė, nevyriausybinė ir nereliginė, už vaiko teises kovojanti organizacija, šiuo metu turinti 21 struktūrinį padalinį 20 Lietuvos miestų ir rajonų. Mūsų vizija - pasaulis, kuriame kiekvienam vaikui suteikta teisė į išlikimą, apsaugą, vystymąsi ir pilnavertį gyvenimą. Mūsų misija - dėti visas pastangas, kad pasaulyje keistųsi požiūris į vaikus; siekti kiek galima greitesnių ir ilgalaikių pokyčių jų gyvenime.
www.gelbekitvaikus.lt

LESĖ

„Lesė” yra viena didžiausių savanoriškų gyvūnų globos organizacijų Lietuvoje, kuri užsiima: gyvūnų gelbėjimu ir laikina globa; sterilizacijos finansavimu ir vykdymu (įskaitant „Pagauk-Sterilizuok-Paleisk” laukinėms katėms); naujų namų paieška gyvūnams (gyvunugloba.lt); visuomenės švietimu.

Mūsų pagrindinis tikslas yra humaniškais būdais sumažinti beglobių gyvūnų skaičių Lietuvoje ir stabdyti žiaurų elgesį su gyvūnais, sukuriant efektyvią gyvūnų gelbėjimo sistemą ir šviečiant visuomenę gyvūnų globos klausimais. Organizacija yra finansuojama tiktai iš rėmėjų aukų - negauname jokio valstybės finansavimo ir neimame mokesčių už paslaugas. Organizacijos pagrindą sudaro be atlygio dirbantys savanoriai.

www.lese.lt